Návod na aplikaci samolepek

Nemějte obavy z lepení. Zvládl to každý a to i ve velmi nízkém věku! Samolepka je dodána s již nalepenou přenosovou fólií.

Video návod: https://www.facebook.com/rawe.samolepky/videos/503708356827923/ 

Základ samolepky tvoří fólie z kterých se vyřízne požadovaný obraz. Vše okolo vyříznutého obrazu odstraníme již u nás ve výrobně. Zůstane tedy arch papíru na kterém zůstane nalepena požadovaná samolepka. Abychom vám usnadnili nanesení samolepky na zeď, nanášíme v této fázi na celý arch přenosovou fólii. (Je to fólie, která z jedné strany lepí, ale nijak silně. sundání přenosové fólie vidíte na obrázku číslo 2.) Tím se docílí toho, že máte nyní vaší samolepku nalepenou na fólii tou stranou, která nelepí. Následně jen přitisknete ke zdi a pomocí aplikační stěrky vyhladíte. Je třeba lepit na suché zdi. Nejdříve 10 dnů po vymalování. Konečnou fází je stržení přenosové fólie a díky tomu, že lepí jen slabě, zůstáva na zdi vaše nálepka, která má lepidlo silnější.

Obrázek 1. 
Pokud nemáte nikoho druhého k ruce, tak si na požadované místo pro umístění samolepky přilepte celý arch, tak jak vám byl dodán v balíčku. (můžete i odstřihnout v rohách podkladový papír a přichytit samolepku díky přenosové fólii). Ideální je, když vám arch někdo podrží.

Obrázek 2.
Když máte místo pro samolepku určené, strhněte opatrně přenosovou fólii z podkladového materiálu. (nejlépe to jde, když strháváte pomalu pod úhlem nad 150°). Strhněte ji jen zhruba do poloviny.

Obrázek 3.
Následně nůžkami odstřihněte podkladový materiál, který zůstal po odtržení přenosové fólie.

Obrázek 4.
Nyní uchopte rohy přenosové fólie zbavené podkladové vrstvy (je to tedy vršek samolepky) a přilepte je na zeď. Pomocí aplikační stěrky nebo kreditní karty pomalu vyhlazujte nalepení přenosové fólie s samolepkou na podklad. 

Obrázek 5.
Jakmile máte vrchní polovinu vyhlazenou na podkladu, stačí, když odtrhnete zbytek podkladového materiálu a pokračujete s vyhlazení a přilepením samolepky směrem dolů.

Obrázek 6.
Finální fází je samotné odstranění přenosové fólie. Začněte v jednom z rohů a pokračujte pomalu odlepovat pod co nejvyšším úhlem. Díky tomu, že samolepka má velmi kvalitní lepidlo a silnější než přenosová fólie, vám na podkladu zůstane pouze požadovaná samolepka.

 

Návod

 

 

Ověřeno našimi zákazníky


100% zákazníků doporučuje náš obchod.

https://rawe.cz/recenze-heureka/

Ověřený zákazník

  • 4 z 5

25.09.2019

Pro:
Jsem ráda, že i přes prvotní neochotu zaslat zboží na dobírku, jsme se dohodli. Dodání trvalo sice déle,než jsem předpokládala, ale nakonec dopadlo vše k oboustranné spokojenosti.

Proti:
---

Ověřený zákazník

  • 5 z 5

24.09.2019

Takových výrobců a prodejců, kdyby bylo více ...

Pro:
Flexibilní dohoda s výrobcem V rámci možností umí vyrobit i rozměr, který původně nebyl v nabídce

Proti:
Nic mně nenapadá

Ověřený zákazník

  • 0.5 z 5

20.09.2019

Zboží ještě nedorazilo, ikdyž mi bylo řečeno že odeslané bylo. Jinak komunikace otřesná na e-mail nereaguji nedá se dovolat. Jediná komunikace přes FB

Pro:
---

Proti:
---

Provozovatel webu, Michal Hynek – RAWE.CZ , se sídlem Rohozec 58, 284 01 Kutná Hora, IČ: 09186964, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím