Časté dotazy zákazníků FAQ

Jsou samolepky bezpečné?
Jak mohu odstranit své samolepky ze stěny?
Jaké je kvalita samolepky?
Jak dlouho trvá dodání?
Jaké jsou dostupné barvy samolepek?
Je složitá aplikace samolepek?
Lze vytvořit samolepku z vlastní fotografie?
Vyrábíte samolepky na míru a je možná úprava nabízených samolepek?
Jaká je cena poštovného?
Kam všude lze samolepky umístit?

Jsou samolepky bezpečné?

Jsou samolepky bezpečné pro děti? Naše výrobky jsou 100% bezpečné. Veškeré samolepky jsou netoxické a bez škodlivých látek jako jsou ftaláty a olovo. Používané fólie jsou pravidelně podrobovány přísným bezpečnostním a regulačním testům.

Čištění samolepek je samozřejmě možné. Vlhkým hadrem je můžete v případě potřeby čistit.

Jak mohu odstranit své samolepky ze stěny?

Odstranění v 99% probíhá bez poškození stěny. Začněte v rohu a odlepenou část přehněte úplně ke zdi a pomalým tahem nálepku odlepte. Použít znovu bohužel nelze, ale někteří zákazníci samolepku lepí na nové místo pomocí lepidla na tapety. Nemáme ověřeno, ale zřejmě to lze.

Jaké je kvalita samolepky?

Kupujete český výrobek. Samolepky vyřezáváme z PVC fólie a to znamená, že nic netiskneme toxickými barvami! Veškeré samolepky jsou vyráběny z nejkvalitnější fólie na trhu, která je vyráběna v Německu. Síla vinylové fólie námi dodávaných samolepek je 100 µm a to je o 20% více síly než u 99% výrobců těchto dekoračních samelepk v ČR! Výrobce garantuje životnost samolepky v délce 3-5 let! Povrch samolepky je matný a po aplikaci například na zeď vypadá výsledek jako namalovaný!

Jak dlouho trvá dodání?

Samolepky vyrábíme a zásilky expedujeme v 95% případů první až druhý den. Vaší zásilku můžete tedy očekávat velice rychle. Balík Vám může dopravit Česká pošta i kurýrní společnost nebo si jej můžete vyzvednout přímo u nás. Návic rozvážíme zdarma po městě Litoměřice.

Jaké jsou dostupné barvy samolepek?

Lze je vzorník dostupných barev z kterých lze samolepky kombinovat.
Vzorník barev vinylových samolepek rawe.cz

Je složitá aplikace samolepek?

Je to snadné. Zvládají to děti od deseti let. Ke každé zásilce přikládáme podrobný obrázkový návod, jak samolepku nalepit. Navíc i zde na našich stránkách se můžete na návod podívat. Návod zde.

Lze vytvořit samolepku z vlastní fotografie?

Ano! Samolepky z fotografií děláme a rádi. Grafické zpracování podkladů pro samotnou tvorbu výsledné samolepky je navíc zdarma! Více o samolepkách z fotografie se dozvíte zde.

Vyrábíte samolepky na míru a je možná úprava nabízených samolepek?

Samozřejmě. Dokážeme vyřezat co si budete jen přát. Je to vše jen o Vaší fantazi a potřebě. Ideální v tomto případě je, když nám napíšete nebo zavoláte. Naše kontakty najdete zde.

Jaká je cena poštovného?

Od 888,-Kč poštovné neplatíte. Celý ceník dopravy a možnosti platby naleznete zde.

Kam všude lze samolepky umístit?

Samolepky lze umístit na všechny hladké povrchy včetně zdí, která mají výrazný štuk. Lze lepit na okna, zrcadla, sádrokartony, lednice, sprchové kouty, dveře, nábytek a dokonce zle lepit i v exteriéru.

 

 

Ověřeno našimi zákazníky


100% zákazníků doporučuje náš obchod.

https://rawe.cz/recenze-heureka/

Ověřený zákazník

  • 4 z 5

25.09.2019

Pro:
Jsem ráda, že i přes prvotní neochotu zaslat zboží na dobírku, jsme se dohodli. Dodání trvalo sice déle,než jsem předpokládala, ale nakonec dopadlo vše k oboustranné spokojenosti.

Proti:
---

Ověřený zákazník

  • 5 z 5

24.09.2019

Takových výrobců a prodejců, kdyby bylo více ...

Pro:
Flexibilní dohoda s výrobcem V rámci možností umí vyrobit i rozměr, který původně nebyl v nabídce

Proti:
Nic mně nenapadá

Ověřený zákazník

  • 0.5 z 5

20.09.2019

Zboží ještě nedorazilo, ikdyž mi bylo řečeno že odeslané bylo. Jinak komunikace otřesná na e-mail nereaguji nedá se dovolat. Jediná komunikace přes FB

Pro:
---

Proti:
---

Provozovatel webu, Michal Hynek – RAWE.CZ , se sídlem Rohozec 58, 284 01 Kutná Hora, IČ: 09186964, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím