Luxusní plakát s profesionálním tiskem na matný fotografický papír s širokým barevným prostorem a vysokým rozlišením

Rádi by jste měli například u Vás doma luxusní plakát na zeď přímo z vaší fotografie? Není problém. Důležité pro podkladovou fotografii je, aby byla v maximálním rozlišení tedy ideálně přímo z fotoaparátu nebo ještě lépe, když vám ji připraví váš fotograf. Kompletní grafické zpracování máte zdarma a nejprve Vám na email zašleme korekturu velikosti, kterou z Vaší strany schvalujete nebo případně ještě podle požadavků upravíme. Výsledek je pak naprostý originál jen pro Vás! 

Nevíte si rady s velikostí plakátu? Nevadí. Objednejte některou z variant a přiložte fotografii. Obratem se Vám ozveme a sdělíme Vám v jaké velikosti je možné palát vyrobit a podle toho upravíme cenu.

Uvedená cena je cena předběžná a finální cena Vám bude zaslaná ke schválení také do emailu. Každý obrázek je jiný a uvedené ceny jsou pro Vaší představu,aby bylo zřejmé, že pokud se přiblížíte té nebo té velikosti, bude cena zhruba taková.

Nejste-li si něčím jisti, zavolejte nám na telefon +420 608 714 606 nebo napište na email rawe@rawe.cz.

Instalace je velmi jednoduché. V balení obdržíte srulovaný plakát, lišty a háčky. Plakát se jednoduše zasune do lišt, nacvaknete háčky a můžete pověsit.

Jsme přímo výrobci těchto plakátů!

Kupujete tedy český výrobek. Nic netiskneme toxickými barvami! Používáme profesionální tiskárná CANON s osmi pigmentovými inkousty na vodní bázi. Povrch plakátu je matný. Barvy jsou stále a životnost plakátu je 5 a více let. Tiskneme na značkový papír firmy CANON - Matný fotografický papír s širokým barevným prostorem a vysokým rozlišením s gramáží 180g/m2.

Díky tomu, že jsme přímo výrobci, můžeme provádět veškeré úpravy. Chcete přizpůsobit velikost ? Chcete tisk přímo na míru? Chcete plakát z fotografie? To vše je možné. Zavolejete a určitě se domluvíme.


Ověřeno našimi zákazníky


100% zákazníků doporučuje náš obchod.

→ Prohlédnout všechna hodnocení

 

Ověřený zákazník

  • 5 z 5

08.07.2018

Pro:
Velice obchod chválím, komunikace a doladění objednávky proběhlo perfektně po telefonické domluvě.

Proti:
---

Ověřený zákazník

  • 5 z 5

03.07.2018

rychlé a vše ok

Pro:
---

Proti:
---

Ověřený zákazník

  • 5 z 5

22.06.2018

Pro:
rychlá komunikace vše proběhlo bez problémů

Proti:
balíček mohl být lépe zabalený

Provozovatel webu, RAWE.CZ - Václav Hocek, se sídlem Michalovice 41, 41201 Litoměřice, IČ: 87408988, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím